• Hviezdy za volantom – Katarína Hasprová

  Premiérový ročník redakčnej súťaže „Hviezdy za volantom“ s redakčným vozidlom Hyundai i30 na Slovakia Ringu vyvrcholil deviatou jazdou v podaní Kataríny Hasprovej. Muzikálová herečka a speváčka zajazdila v Orechovej Potôni čas 02:51,2 min.

 • Hviezdy za volantom – Barbora Hlinková

  Premiérový ročník súťaže „Hviezdy za volantom“ napísal s redakčným vozidlom Hyundai i30 na Slovakia Ringu už ôsme pokračovanie. Muzikálová herečka Barbora Hlinková, ktorá je zasnúbená s tanečným odborníkom a choreografom Jánom Ďurovíčkom, sa blysla najrýchlejším časom (1:44,8 min.).

 • Hviezdy za volantom – Janka Dukátová

  Siedmu jazdu v premiérovom ročníku súťaže nášho časopisu s názvom „Hviezdy za volantom“ predviedla Janka Dukátová. Elitná svetová vodná slalomárka zajazdila druhý najrýchlejší čas v ženskej kategórii (01:45,2 min), pričom za rozhlasovou a televíznou moderátorkou Didianou zaostala len po dve desatiny sekundy.

 • Hviezdy za volantom – Dagmar Dianová

  Premiérový ročník súťaže „Hviezdy za volantom“ mal počas letných prázdnin na programe už šiestu jazdu. Za dusného počasia s miernym vetríkom si na vozidle Hyundai i30 potykala s našou redakčnou traťou moderátorka Dagmar Dianová alias Didiana.

 • Hviezdy za volantom – Janka Gantnerová

  Tretí júnový štvrtok absolvovala za prítomnosti ostrých slnečných lúčov našu redakčnú trať na Slovakia Ringu Janka Gantnerová. Bývalá reprezentantka v alpskom lyžovaní predviedla zatiaľ…

 • Čo čaká celebrity na trati „Hviezdy za volantom“?

  Do nášho testovacieho vozidla, Hyundai i30, sme v súťaži „Hviezdy za volantom“ už stihli posadiť štyri celebrity. Aké nástrahy sme si pre nich na našom testovacom okruhu pripravili? Na lepšiu prezentáciu sme pripravili dve videá. V prvom predstavujeme trať:

 • Barbora Rakovská

  Kvarteto prvých slovenských celebrít, ktoré si prišli vyskúšať našu redakčnú trať na Slovakia Ring v rámci projektu Hviezdy za volantom, uzavrela moderátorka a spisovateľka Barbora Rakovská.

 • Natália Hatalová

  Treťou celebritou v poradí, ktorá nabrala odvahu otestovať našu redakčnú „manéž“, bola speváčka a muzikálová herečka Natália Hatalová.

 • Maťo Homola

  Druhou „star“ v poradí, ktorá si vyskúšala redakčnú trať na vozidle Hyundai i30, bol profesionálny pretekár Maťo Homola. Rovnako ako slovenská Miss 1998 Karolína Čičátková, ani on nemal ideálne podmienky...

 • Karolína Čičátková

  Premiérový ročník novej súťaže nášho časopisu s názvom „Hviezdy za volantom“ má za sebou úvodnú kapitolu. Na autodróme Slovakia Ring absolvovala ako prvá „redakčnú manéž“ na voze Hyundai i30 Karolína Čičátková.

auto magazín
Hyundai